Oferta

Jak pracuję?

Działam we współpracy z Twoim ADHD, a nie przeciwko niemu - szukamy strategi i sposobów które są dostosowane do mózgu ADHD i będą działały w praktyce

Łącze doświadczenie bycia mamą z ADHD z wiedzą i umiejętnościami

prowadzenia coachingu ADHD (uczyłam się go m.in. od coachów ADHD z USA; przeszłam ten proces również na sobie)

Nic co adhdowe nie jest mi obce - pracuję w atmosferze pełnej zrozumienia i empatii, 

bez oceniania (wiem o czym mówisz, bo też tak mam!)

Pracujemy tak, byś wyszła z procesu z poczuciem sprawczości i indywidualnie dobraną paletą narzędzi, do samodzielnego wykorzystania w przyszłości

Bywa, że klientki pracują ze mną przy dzieciach, z dziećmi na kolanach. Wiem jak to jest! Czasem nie ma innej opcji i to jedyny sposób, żeby o siebie zadbać - a o to przecież chodzi!

Przekazuję wiedzę o działaniu mózgu z ADHD  w przystępny sposób - to ułatwia przyswajanie informacji i poszukiwanie rozwiązań

Regulacja

 

Uczy stawiać granice, odpuszczać perfekcjonizm, regulować emocje, odzyskiwać spokój i jasność.

Świadomość

 

Zwiększa się Twoja świadomość o ADHD, o tym jak działasz i czego potrzebujesz, żeby funkcjonować z większą łatwością. 

Poczucie wartości

 

Wspiera proces budowania poczucia własnej wartości i niezależności.

 

 

W czym może Ci pomóc 

coaching ADHD ze mną?

Sprawczość

 

Wspiera w zapanowaniu nad codziennością i dążeniu do celów. Zyskujesz więcej sprawczości - bierzesz stery we własne ręce!

Mocne strony

 

Odkrywa mocne strony, obszary naturalnych talentów i wartości, co daje fundament i energię do sięgania po spełnienie w życiu, lepszą pracę i relacje.

 

Akceptacja

 

Pomaga w zaakceptowaniu ADHD i poczuciu się lepiej ze sobą.

Dlaczego coaching ADHD?

 

Indywidualne podejście

Coaching ADHD skupia się na indywidualnych potrzebach i zasobach każdego klienta_tki. Każdy z nas ma swoje unikalne zdolności, aspiracje i wyzwania związane z ADHD, tym bardziej, że ADHD to spektrum (każda i każdy z nas doświadcza go inaczej).

 

Dlatego dostrajam się do klientki i pomagam jej znaleźć sposoby, metody i strategie dopasowane indywidualnie do niej, jej kontekstu życia i mózgu z ADHD.

 

Cele i strategie

Podczas sesji coachingowych, wspieram klientki w określeniu tego, co jest dla nich ważne i czego pragną. Razem opracowujemy strategie i techniki, aby skutecznie zarządzać uwagą, czasem, emocjami, a także rozwijać umiejętności interpersonalne, w zależności od tego, nad czym klientka chce pracować.

 

Wsparcie i motywacja

Coaching ADHD dostarcza także wsparcia i motywacji. Pomagam w utrzymaniu zaangażowania i pokonywaniu przeszkód, które mogą wystąpić podczas realizowania kolejnych kroków, przy dążeniu do wymarzonych efektów.

 

Psychoedukacja i poznanie siebie

Podczas sesji coachingowych klientki zdobywają wiedzę na temat ADHD, co pomaga zrozumieć własne zachowania i reakcje. To prowadzi do lepszego samopoznania i skutecznego radzenia sobie z trudnościami związanymi z ADHD.

Coaching ADHD to unikalna forma wsparcia, która koncentruje się na potrzebach i wyzwaniach osób z ADHD.

 

Jest to nie tylko skuteczne narzędzie pomagające w identyfikowaniu obszarów do pracy, rozwijaniu umiejętności, budowaniu świadomości, czy skutecznym radzeniu sobie z codziennością z ADHD.

 

Jako coach ADHD, patrzę na moje klientki przez pryzmat ADHD, które wpływa na wszystkie obszary życia (od organizacji, poprzez regulację, po sen).  

 

To nie tylko coaching + psychoedukacja na temat atypowego układu nerwowego. To także przestrzeń na akceptację i spojrzenie na siebie z perpektywy zrozumienia, łagodności i uważnienia tych części, które zawsze były krytykowane, czy maskowane. To przestrzeń na poznanie prawdziwej siebie.

 

 

 

 

 

Czym jest coaching ADHD?

 

 

email: kontakt@naszeadhd.pl 

coach kobiet z ADHD