Poczytaj...

Napisz do mnie

Miło mi, że tu zaglądasz!

Jestem Kasia, coachyni, mama dwójki dzieci, żona.

W wieku 32 lat dostałam diagnozę ADHD i to zmieniło praktycznie wszystko.

 

Jestem certyfikowaną life coachynią i coachynią ADHD, prowadzę profil na IG @naszeadhd, gdzie dzielę się wiedzą i własnymi przeżyciami związanymi z byciem mamą z ADHD. 

 

Specjalizuję się w pracy z  kobietami i mamami z ADHD, które czują się przytłoczone codziennością i pomagam im zyskać więcej spokoju, sprawczości i panowania nad życiem. 

 

W coachingu wykorzystuję także doświadczenie pracy w korporacji konsultingowej, wpierając w odkrywaniu mocnych stron i prawdziwej motywacji zawodowej.

 

Jestem pasjonatką samorozwoju, psychologii, podróży po Portugalii i Włoszech. Uważam, że suchy szampon to najcudowniejszy wynalazek dla mam z ADHD. Nieustannie marzę o nieprzerwanych 8 h snu i ciepłej kawie. 

 

Chcesz wiedziec więcej? Napisz wiadomość! 

 

Certyfikaty, ukończone kursy: 

 

Stawiam na najwyższy poziom edukacji i odpowiedzialności względem moich klietek_ów. Dlatego skończyłam kursy w ADD Coach Academy (ADDCA) w zakresie ADHD - światowego lidera i pioniera w obszarze specjalistycznych szkoleń i edukacji coachów ADHD. ADDCA to pierwszy i największy kompleksowy program szkoleniowy dla coachów ADHD, w pełni akredytowany przez ICF (poziom 1 i 2) oraz PAAC (AACTP). Od ponad 20 lat specjaliści ADDCA szkolą, tworzą własne modele i unikalne sposoby pracy dostosowane do osób z ADHD - więcej tu.

 

Szkołę coachingu skończyłam w 2019 roku, po 10 miesiącach stacjonarnego szkolenia w Krakowie (akredytowanego przez Polską Izbę Coachingu i Małopolskiego Kuratora Oświaty) obejmującego 302 godziny dydaktyczno warsztatowe, w tym: trening interpersonalny, pracę w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, warsztaty z Racjonalnej Terapi Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i inn. 

 

Jak przystało na adhdówkę, cały czas poszerzam wiedzę i doszkalam się z tematu, który najbardziej mnie pasjonuje - neuroróżnorodności i pracy z osobami z ADHD/ ASD, m.in. w Akademii Różnorodności prowadzonej przez pscyhoteraputki i specjalistki neuroróżnorodności - jestem na liście przeszkolonych przez nie specjalistów o tu. Superwizuję swoją pracę i biorę udział w mentoringu.

 

Fun fact - wcześniej skończyłam prawo na UJ, pracowałam w kancelariach prawnych, notarialnych, w sądzie, a także przez kilka ładnych lat w korporacji konsultingowej. Wiem jakie są realia pracy na etacie, w międzynarodowej firmie, pod presją, w nadgodzinach, w strukturze. Wiele mnie to nauczyło, pokazało na co mnie stać, kim mogę być, a kim nie chcę być. Ujawniło też z czym moja ADHDowa głowa radzi sobie nieźle, a co jej kompletnie nie pasuje.

 

Nigdy natomiast nie opuściło mnie dążenie do pomocy kobietom, które dziś realizuję w baaardzo spełniający sposób  :)

 

 

 

 

email: kontakt@naszeadhd.pl 

coach kobiet z ADHD